ART / Oil paintings / Oil painting 12332310
nr 1233 2310
OIL PAINTING
David Engström, "Davids Fågel No2", signed. Oil on canvas, 40x30 cm,
David Engström, "Davids Fågel No2", signerad. Olja på duk, 40x30 cm
2600
SEK 2000
Monday February 4 2019
at 19:12:27
3/2 18:54:08